В рамките на инициативата „Дари надежда вместо цвете“ родителите на нашите деца събраха 2345 лв., които днес, 19 септември, бяха дарени на Сдружение „Добро сърце“.
От сърце благодарим на всички родители, които откликнаха и застанаха зад тази инициатива. С вашата подкрепа показахте, че добротата е най-ценният урок, който можем да предадем на децата – урок по човечност, милосърдие и съпричастност.
Вярваме, че заедно можем да правим света по-добър и светъл, а този жест е доказателство, че малките капки доброта създават голямо море от надежда.